درباره ما

درباره صنایع موزاییک سازی

صنایع موزاییک سازی نماباما یکی از باسابقه ترین تولید کننده ترین موزائیک در استان اصفهان میباشد که در حال حاضر کارگاه این مجموعه در اصفهان مشغول فعالیت میباشد.

صنایع موزاییک سازی نماباما ، یکی از تولید کننده گان موزائیک مخصوص صادرات و استفاده در داخل کشور میباشد که عمده تولیدات موزائیک این مجموعه صادر و بخشی در داخل کشور توزیع می گردد .

فروشندگان مصالح ساختمانی ، مجریان و فعالان صنعت ساختمان و شما عزیزانی که مشغول ساخت و ساز مجتمع های مسکونی میباشد میتوانید برای خرید موزائیک مورد نیاز خود با شماره های تماس مندرج در سایت تماس بگیرید.

شماره موبایل : ۰۹۹۱۲۸۰۲۳۱۱

86

پروژه های تکمیل شده

100

رضایت مشتریان

5

افتخارات

12

پروژه های آینده

در سایت صنایع موزاییک نماباما، شما میتوانید محصولات مختلفی که در کارگاه این مجموعه با استفاده از بهترین مواد و مصالح و بکارگیری تجهیزات پیشرفته و بروز تولید میشود را مشاهده نمائید.

فروشندگان مصالح ساختمان میتوانند برای دریافت نمایندگی ، معرفی و فروش محصولات صنایع موزائیک نماباما با شماره همراه مدیریت ۰۹۹۱۲۸۰۲۳۱۱ تماس حاصل نمایند.

همچنین کارفرمایان و مجریان صنعت ساختمان، افرادی که برای ساخت منازل و مجتمع ساختمانی به دنبال کالا موزائیک هستند.
میتوانند با انتخاب محصول و تماس با شماره های ما ، درخواست خرید خود را حتی از راه دور انجام دهند تا پس از تسویه حساب , موزائیک خریداری شده بارگیری و برای شما ارسال گردد.

 • بهترین مصالح در تولید
  تولید موزائیک با بهترین مصالح سیمان و سنگ
 • برترین تکنولوژی در تولید
  تولید موزاییک با بهترین تکنولوژی روز
 • بهترین کیفیت در تولید
  تولید موزاییک با استاندارد و بهترین کیفیت
 • فروش داخلی و صادراتی
  تولید موزاییک صادراتی و برای مصارف داخل ایران

تماس باما

به منظور تهیه ی موزاییک مرغوب ساختمانی با ما تماس بگیرید